Nekateri so se pripravljali malo manj resno,…
Ker pa si je treba ponoči svetiti smo imeli sabo tudi bakle. Za varnost je bilo poskrbljeno!
Tako kot vsako leto pa je prvi dan kar švignil mimo nas.
Lep pozdrav z zimovanja,
Lucky Luke!
"Se dobimo na Naklu!" je najpogostejši stavek logaških tabornikov. Taborniška hišica na elitni lokaciji v Logatcu je naše srce - vsak dan jo polni otroški smeh, opremljamo jo s priznanji naših tekmovalnih ekip in v njej nazdravljamo ob pomembnih dogodkih. :)
Nekateri so se pripravljali malo manj resno,…
Ker pa si je treba ponoči svetiti smo imeli sabo tudi bakle. Za varnost je bilo poskrbljeno!
Tako kot vsako leto pa je prvi dan kar švignil mimo nas.
Lep pozdrav z zimovanja,
Lucky Luke!
Letos bomo od petka, 4.2., do torka, 8.2.2011 zimovali v koči v Zapotoku pri Igu!
V petek, 4. februarja, vas bodo starši med 16.00 in 17.00 pripeljali h koči v Zapotok pri Igu (opis poti bo v kratkem objavljen tudi na tej strani). Domov se vrnemo v torek 8. februarja ob 15.00, ko nas bo pred športno dvorano pripeljal avtobus.
Prijave na zimovanje bodo v ponedeljek, 24. januarja ob 19.00 v taborniški koči na Naklu, ko vam bomo na voljo tudi za vsa dodatna vprašanja in podrobnosti, ki vas zanimajo!
Cena zimovanja za MČ in GG (rdeče in zelene rutke): 40 €
Cena zimovanja za netabornike (neplačana članarina): 50 €
Cena za otroke iz istih družin se spusti na 35€ na osebo.
V ceno so vključeni vsi stroški, zato otroci dodatnega denarja ne potrebujejo.
Za več informacij lahko pokličete zimovodjo: Ožbej Istenič (040-461-471).
Se vidimo!!
Z naravo k boljšemu človeku!
PS: S klikom na napis Zimovanje 2011 si lahko ogledaš kočo, kjer bomo zimovali!
Drage tabornice, dragi taborniki!
Verjetno že vsi nestrpno pričakujete tradicionalni nočni pohod v neznano, ki se bo letos odvil – že jubilejno – dvanajstič.
Vsi, ki bi radi uživali v prijetnem nočnem pohodu, ste vabljeni
v petek, 14. januarja 2011 ob 17.00, na Naklo,
od koder se bomo odpravili v neznano. Da se ne bomo izgubili, si bomo svetili z baklami, vmes pa se bomo tudi pogreli s čajem.
Na Naklo se vsi zadovoljni vrnemo okoli 19.30.
Na pohod ste vabljeni prav vsi taborniki, od najmlajših do najstarejših, pa tudi starši in prijatelji. Več kot nas bo, bolj bo veselo.
Z naravo k boljšemu človeku!
... pili čaj.
Tistih, ki smo uživali nas je bilo 31 (23 GG-jev, 3 PP-ji, 4 vodniki in kuharica), med njimi pa 9 čisto novih tabornikov. Pri izvedbi programa so pomagali še štirje zunanji predavatelji - HVALA Andražu, Evi, Juretu in Nini!!
Letošnje jesenovanje je potekalo na Pšenku nad Idrijo v taborniški koči Rodu Srebrnih Krtov Idrija. V zelo lepi koči z okolico smo….
… brusili nože….
….malo vezali drug drugega....
…. se učili risati skice
in vrisovati točke....
....se greli ob ognju....
….poleg tega pa smo se igrali in zabavali.
Domov smo se vrnili z malo energije in veliko novega znanja.
Da bi opisali vse občutke in dogajanje je premalo prostora, zato ste naslednje leto vsi vabljeni na obisk in videli boste, kako lepo se bomo imeli.
Lep taborniški pozdrav, družina GG!
Na srečo se nas je na cilju vreme vsaj toliko usmililo, da smo postavili bivak in za silo skuhali večerjo, ter zadovoljni in edini prespali v naravi.